Żywienie i diety

Żywienie i diety

Oto i druga część naszego artykułu o mrożonkach. Jesteśmy pewni, że po przeczytaniu pierwszej części doznaliście pewnego rodzaju szoku. W tej dowiecie się jeszcze więcej ciekawych informacji, zatem serdecznie zapraszamy Was do lektury.

3. Kawa rozpuszczalna

Kawa rozpuszczalna z kawą ma niewiele wspólnego. Co prawda znajduje się w niej kofeina i to wszystko. Oprócz niej spotkacie tam jeszcze masę niepotrzebnej chemii i nic więcej. Ten rodzaj kawy jest jednak bardzo popularny ze względu na to, że można ją przygotować stosunkowo szybko bez konieczności całkowitego zagotowania wody. Jeśli nawet nie dogotujecie wody to żadne fusy nie wypłynął Wam na wierzch, a sam smak takiej kawy, zwłaszcza z mlekiem jest bardzo dobry. Jesteśmy zdania, że picie takiej kawy to pójście na łatwiznę, a także aplikowanie sobie samemu bardzo wiele chemii. Osoby cierpiące na nadciśnienie nie powinny nawet dotykać takiej kawy, bo jest ona po prostu szkodliwa. Szkoda zdrowia na podnoszenie ciśnienia za pomocą chemii.

4. Sery pleśniowe

Sery pleśniowe są bardzo zdrowe, ale nie znajdziemy w Polsce takiej firmy, czy przetwórstwa mlecznego, gdzie będzie produkowany ser pleśniowej na bazie starej receptury. Wiemy z doświadczenia, że mnóstwo ludzi uwielbia sery pleśniowe, jednak kupowanie w sieciówkach rzekomych serów pleśniowych to błąd, bowiem wszystkie te sery są produkowane w około 2-3 dni, a nie kilka miesięcy jak to ma w zwyczaju dojrzewać dobrej jakości ser. Musicie wiedzieć, że z tyłu opakowania na serze pleśniowym będzie Wam pisać, że jest on tworzony w sposób ekspresowy. Szkoda zdrowia.

5. Owoce morza z Polski

Niestety, ale kupując w wielkich supermarketach krewetki czy inne rodzaje owoców morza dostaniecie prawdopodobnie stare, śmierdzące już produkty. Musicie wiedzieć, że masa osób daje się nabierać na „świeżość” Polskich owoców morza, które w rzeczywistości są sprowadzane z Finlandii i smakują jak podeszwa od buta. Koszt krewetek czy małż to około 50 złotych za kilogram. W większości przypadków małże okażą się otwarte, czyli nie będą nadawały się do jedzenia, a krewetki będą tak głęboko zamrożone, że po odmrożeniu ich waga spadnie o połowę.

www.leczeniehemoroidow.com.pl www.pamiec.org www.rzesy.net